Facebook icon Instagram icon YouTube icon

O nás

História.

Bohatá tradícia drevovýroby.

História založenia spoločnosti Drevovýroba Kočiš siaha do roku 1996. Z rúk remeselníkov zo Spiša prichádzali prvé drevené Eurookná a to v období, kedy o tomto type okien na Slovensku málo kto počul. Kvalitné masívne dvere a mnohé iné produkty z dreva, ktoré uspokojovali potreby vtedajšieho trhu sa stali produktmi zaručenej kvality, ktorá pretrváva do dnes.  Postupným rozširovaním priestorov a nadobúdaním technologického vybavenia z vlastných zdrojov sa spoločnosť  už v roku 2010 stala jedným z najväčších výrobcov euro okien a dverí na Slovensku.

Od samotného založenia až do dnešných dní prebieha v spoločnosti  mnoho inovatívnych zmien prevažne vo výrobných procesoch. Modernizácia technologického vybavenia a rozšírenie prevádzkových priestorov rozšírili produktové portfólio produktov. Maximálny dôraz sa vždy kladie predovšetkým na kvalitu finálnych produktov a uspokojenie tých najnáročnejších požiadaviek klientov. Výber, školenie a motivácia  zamestnancov je kľúčom k udržiavaniu správnych postupov vo výrobnom procese a používania moderných postupov a inovácií.

Počas celej éry výroby prvých okien a dverí až po súčasnosť uspokojujú produkty spoločnosti Drevovýroby Kočiš tisícky  klientov v celej Európe. Záruka kvality a tradície pretrváva do dnešných dní a takto tomu bude aj naďalej.

Precízni stolári zo Žehry

O kvalite okien od šikovných stolárov zo Žehry niet pochýb. Svedčí o tom aj zahraničný záujem. Keď sa v 90. rokoch objavil prvý výrobca eurookien a dverí v kraji, kúpa okien a samotné realizácie oslovili nielen domácich podnikateľov, ale aj tých zahraničných.

Na našej poctivej práci sa za viac ako štvrtstoročie nič nezmenilo, práve naopak. Sofistikovaný výrobný proces, moderná drevo-obrábacia technológia a skúsenosti zamestnancov určili kvalitu na Slovenskom trhu.

1996 - 1999
1996 - 2003
1998
2003 - 2006

Každý vyrobený kus prechádza našimi rukami.

Náš rokmi overený prístup ku klientovi dokáže zmeniť náročný výber a kúpu okien/dverí na príjemnú skúsenosť. Presvedčte sa o skutočnej kvalite.

Čo ponúkame?