Facebook icon Instagram icon YouTube icon

O nás

Moderná drevovýroba.

Naša výroba prešla za dlhé roky poriadny kus cesty, za ktorou sú roky tvrdej práce a vylepšení. Od náročnej manuálnej práce v stodole sme prešli k rozsiahlym prevádzkovým priestorom, moderným drevo-obrábacím technológiám a vybaveniu najvyššej kvality. Postupnými  investíciami z našich vlastných zdrojov do výrobného procesu dokážeme uspokojiť kvalitou našich produktov mnohých náročných klientov v  rámci celej EÚ. Neustále vylepšovanie našich produktov je jednou z mnohých ingrediencií nášho úspechu.

Pravidelne nadobúdame  špičkové technológie, ktoré sú zárukou dokonalej presnosti, kvality a nadčasového dizajnu našich produktov.

Jadro výrobného procesu v spoločnosti tvoria najmodernejšie nemecké stroje značiek WEINING UNICONTROL 12, BIESSE, UNIMAT 23 EL a HOMAG Venture 316L a desiatky ďalších strojov. Výrobná linka UNICONTROL 12 je riadená sofistikovaným programom Adulo.

Nástroje používané vo výrobnom procese sú švajčiarskej značky OERTLI, vďaka ktorým sa zvýšila naša presnosť, kvalita a spoľahlivosť hotových produktov. Vysoké nároky kladieme aj na povrchovú úpravu, preto uprednostňujeme brúsky nemeckej značky BUTFERING a švajčiarskej značky BLÄTTLER.

Dôležití sú najmä skúsení ľudia, ktorí prispievajú svojimi schopnosťami a pomáhajú nám formovať budúcnosť našej spoločnosti. Ich motivácia a chuť neustále sa zlepšovať je jedným z najdôležitejších krokov výrobného procesu.

Certifikáty.

Dodávatelia partneri.